Ślub i wesele czyli zastaw się  i postaw się

Forum i baza adresowa: foto-wideofilmowanie, suknie ślubne, obrączki, sale weselne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszamy do korzystania z naszego forum

#1 2009-10-20 13:46:50

sunniva22

New member

Punktów :   

FotoPyrczak Łobez zachodniopomorskie wideofilmowanie polecaM!

Polecam firmę FotoPyrczak z Łobza!!
Jestem ogromnie zadowolona ze swojego filmu Nie dość, że czekałam na niego zaledwie 2 tygodnie! <znajoma czeka już 2,5 miesiąca a jej kamerzysta wciąż ma opóźnienia) to film jest naprawdę rewelacyjny Lubimy z mężem zarówno rockową jak i spokojniejszą muzykę i poprosiliśmy,aby taka w filmie została użyta:) I wszystko doskonale wyszło:) Film nie jest nudny, w dużej części zrobiony w formie teledysków:) .
Akurat naszego nie mam na necie, ale na stronce można zobaczyć ich film w podobnym stylu bardzo miło się współpracuje,zdjęcia też cudowne < sesja w studio i plener>

Miła pamiątka po ślubie < z którego z nerwów prawie nic nie pamiętam!>  jeszcze adres- www.fotopyrczak.pl

Offline

 

#2 2023-05-17 22:14:42

agness

Member

Punktów :   

Re: FotoPyrczak Łobez zachodniopomorskie wideofilmowanie polecaM!

Fajnie - dobrze wiedzieć, po jakie usługi i gdzie się zgłosić?  A czy macie jakiś obrany konkretny styl wesela?  Ja zastanawiam się czy nie zdecydować się na slow wedding - z tego co wiem takie wesela są teraz bardzo popularne.  W sumie temat jest dosyć ciekawy, bo jakby nie było jest to takie wesele powolne bez stresu,  bez wielkiej ilości gości itd.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl